Rady a tipy

obrázek

Dopřejte si kvalitu namísto kvantity

Je to stále stejné a pořád dokola. Většina lidí (záměrně píšeme většina) se u nás (myšleno v ČR) zaměřuje ještě stále na to, aby měli známou "značku" a už neřeší, jaká je její kvalita. Klobouk dolů před marketingem takovýchto značek.

obrázek

Sezónní bestsellery - stojí za to je mít!

Není to tak dlouho, co jsme pro Vás společně s výrobcem Hispanitas připravili exkluzivní promo akci "Hispanitas na přání". Vzhledem k tomu, s jakým úspěchem se tato možnost setkala Vám přinášíme přehled nejúspěšnějších modelů.

obrázek

Zima je zde! Inspirujte se našimi modely...

A je to tu. První zimní poprašek, kluzké chodníky a mrazivá rána. Vhod přijde nejen teplý čaj, grog nebo svařené víno ale i oblečení, které vás zahřeje...

obrázek

Jaký byl letošní Prague Fashion Weekend

O minulém víkendu jsme měli možnost sledovat a osobně navštívit letošní ročník Prague Fashion Weekendu. Událost na české poměry relativně zajímavá a pro mnohé inspirující.

obrázek

Portugalsko a Španělsko - země botám zaslíbené

15.8.2013 Trendy / Rady a tipy / Značky
Víte, které země patří mezi tradiční výrobce obuvi? Itálie, Anglie, Španělsko, Portugalsko, Brazílie nebo třeba Francie a Česká republika? I když se to na první pohled nemusí zdát, tak C a D je správně.

obrázek

Jednoduše casual - co si pod tím představit?

25.4.2013 Trendy / Rady a tipy
Casual - neformální, pohodlný, ležérní styl. V pátek do práce, v sobotu do parku, v neděli na setkání s přáteli. Je hodně způsobů jak by šel tento druh módy a oblékání popsat. U bot to znamená pohodlí, neformálnost a určitou volnost.

obrázek

Proč se do bot vyplatí investovat!

Boty za 500,- nebo za tisícovku, ty koupíte dnes všude… Někdo je na tom lépe, někdo hůře, někdo utrácí za boty, někdo za auta, někdo za pití. Když ale nějaké peníze máte, myslíte si, že koupě bot za pár stovek za to opravdu stojí?

obrázek

Bílé boty na zelených ostrovech

3.4.2013 Trendy / Rady a tipy
Jiný kraj, jiný mrav praví známé pořekadlo, které samozřejmě platí i pro jednu z největších evropských metropolí - Londýn. Kromě toho, že červené doubledeckery se tu prohánějí vlevo místo vpravo a lidé si k obědu dobrovolně dají studený sendvič, se také jinak oblékají. A samozřejmě jinak obouvají.

 

Kategorie

- Pánské - Dámské - Značky

Poslední články

Style Story - Angel Infantes

Jeden z námi používaných sloganů "out from the crowd", tedy volně přeloženo jako "mimo dav"…

více...

EUREKA - kolekce FW18

Nová kolekce z dílny EUREKA (FILIPE SOUSA) podzim / zima 2018. Pokud je nějaký brand v…

více...

Nejčtenější články

Styl Made in London

Kde jinde se ohlédnout po módních trendech než v Londýně, Miláně nebo v Paříži. Každá z…

více...

Značka jako (přežitý) kult doby

Pamatuju si, jak jsme měli banány a pomeranče jen na Vánoce. Tak to opravdu bylo, naštěstí to…

více...