Style Story - Angel Infantes

12.6.2017
Trendy / Příběhy značek / Pánské / Značky
obrázek
Jeden z námi používaných sloganů "out from the crowd", tedy volně přeloženo jako "mimo dav" nejlépe vystihuje naši filozofii a ještě lépe značku Angel Infantes.

Tento brand byl založen v roce 1996 v jižním Španělsku v oblasti Alicance, přičemž navázal na tradici několika generací rodiny Infantes v oblasti výroby bot. Značka Angel Infantes se za krátkou dobu stala pojmem a ikonou na španělském trhu. Inspirativní, originální, autentická - to vše v sobě zahrnuje. Zprvu se v Angel Infantes zaměřovali pouze na pánské boty nicméně úspěch na španělském trhu a i za hranicemi této krásné země byl takový, že se před pár lety majitelé rozhodli vyrábět i boty dámské (jen pro pořádek ale to snad u nás ani nemusíme dovávat, že se všechny modely vyrábí ve Španělsku).

Vzpomínáme si na zahájení spolupráce, když k nám do Prahy přijel přímo majitel p. Angel Infantes (junior), který nám v přátelském rozhovoru vyprávěl, že měl roky vnitřní problém s tím, že ostatní značky jejich boty kopírují. Po pár letech si však uvědomil, že je to vlastně výhodou, výhodou, že se boty Angel Infantes natolik líbí, že je chtějí druzí výrobci napodobovat.

Pro nás je ale nejdůležitější, že jsme mohli boty Angeli Infantes přivést na český trh a že nabízíme boty, které díky svému inovativnímu spojení klasiky a moderních prvků poznáte na první pohled. Doplnění pro dámy - nebojte se, dočkáte se i dámským modelů...  Muchas gracias Angel!

Napsat komentář

required:
required:
:
Zatím zde nikdo nepřispěl
 

Kategorie

- Pánské - Dámské - Značky

Poslední články

Style Story - Angel Infantes

Jeden z námi používaných sloganů "out from the crowd", tedy volně přeloženo jako "mimo dav"…

více...

EUREKA - kolekce FW18

Nová kolekce z dílny EUREKA (FILIPE SOUSA) podzim / zima 2018. Pokud je nějaký brand v…

více...

Nejčtenější články

Nová kolekce od Hispanitas...

V Botníku jsme rádi, že vám můžeme představit novou kolekci od značky Hispanitas, se kterou…

více...

Style Story - Angel Infantes

Jeden z námi používaných sloganů "out from the crowd", tedy volně přeloženo jako "mimo dav"…

více...