Angel Infantes

Angel InfantesAngel Infantes

Angel Infantes [anchel infantes] - značka z oblasti Alicante v jižním Španělsku, která byla založena v roce 1996, navázala na několik generací rodiny Infantes v oblasti výroby obuvi, a která se stala pojmem, inspirací a trendy udávající ikonou na španělském trhu. Hlavním cílem značky bylo od jejího počátku navrhovat modely pro muže, kteří jsou nezávislí, aktivní a rádi se starají o svoji image. S touto filozofií se značka postupně rozšířila do celého světa. Modely se vyznačují inovacemi a stylem, který následně kopírují i další výrobci (na jedné straně by se dalo říci "...bohužel..." na druhé se však potvrzuje skvělý design jednotlivých "AI" modelů). Nicméně značka Angel Infantes je pouze jedna - dopřejte si skutečnou originalitu tohoto brandu ve spojení se španělskou precizností a kvalitními materiály. Angel Infantes do své produkce zařadil postupně také dámské modely, které se stejně jako boty pro muže těší čím dál větší oblíbenosti. Vzhledem k velmi dobrým vztahům Botníku s majiteli Angel Infantes si vám dovolujeme nabídnout a přinést na český trh to nejlepší, co můžete ve Španělsku najít. Věříme, že se Vám bude náš výběr nabízených modelů líbit.

VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ ZNAČKY ANGEL INFANTES. DOPŘEJTE SI ŠPANĚLSKOU KVALITU ZA SKVĚLÉ CENY. PLATÍ DO KONCE ČERVENCE NEBO DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

"ANGEL INFANTES & BOTNÍK.CZ - ZAPATOS - SHOES - SAPATOS - CHAUSURRES - SCARPE - SCHUHE - BOTY". DOVÁŽÍME PRO VÁS SVĚTOZNÁMÉ ZNAČKY OBUVI, KTERÉ NA NAŠEM TRHU CHYBÍ... INSPIRUJTE SE.

CHCETE BÝT INFORMOVÁNI O NOVINKÁCH V BOTNÍKU? ZAPIŠTE SE DO NAŠEHO NEWSLETTERU.

Angel Infantes - pojem mezi španělskými značkami. Inspirativní, originální a především autentický brand! Doporučujeme.

Doporučené pánské boty

všechny pánské boty Angel Infantes…
Angel Infantes

Sobresa Furio

Novinka 3 790 Kč

Vel.: 41, 43, 44, 45, 46
Angel Infantes

Nestor Rustic Azul

Novinka 3 850 Kč

Vel.: 41, 42, 43, 44, 45, …
Angel Infantes

Enzo Bron Marino

Novinka 3 690 Kč

Vel.: 41, 42, 44, 46
Angel Infantes

Dante Crust Navy

Novinka Poslední páry 3 890 Kč

Vel.: 41, 42, 43, 46
Angel Infantes

Cordaje Verde

Novinka 3 790 Kč

Vel.: 41, 42, 43, 44, 45, …

Newsletter

Kontakty

T: +420 774 644 544
e: