Botník.cz

KDO JSME?

Jsme nadšenci. Jsme objevitelé a milovníci originality, designu, nadčasového stylu, kvality a autenticity. Hledáme a vybíráme pro vás kvalitní a stylové značky. Značky, které jsou v zahraničí pojmy. Na druhé straně, nejsme žádný "supermarket", nemáme všechno, nejsme ani mainstream. Jsme ale svoji, jsme prostě a jednoduše Botník!

BOTNÍK - STAČÍ HO OTEVŘÍT... (pár slov pro ty, kteří si rádi čtou :)

V jednoduchosti je krása a v jednoduchém a uživatelsky přívětivém prostředí jsme se pro vás proto snažili připravit i naše stránky. Botník to je ale také postoj a životní styl, kterým se chceme odlišit od ostatních. Nejsme "supermarket", tisíce značek a stovky stránek se zbožím u nás nehledejte. Zaměřujeme se výhradně na boty a s tím související doplňky. Snažíme se pro vás vybírat zajímavé kousky a značky a lpíme na osobním přístupu ke každému zákazníkovi.

Je dobré také vědět, že hlavním cílem Botníku je dovážet pro vás stylové, originální a především kvalitní boty. Boty, které u jiných prodejců v Čechách převážně nekoupíte. Při výběru bot se snažíme vždy zaměřovat na kvalitu, nikoli na kvantitu - jinými slovy, mít rozumné množství modelů a určitý počet výrobců, které pro vás důkladně vybíráme.

Botník v České republice momentálně prodává tyto značky: DKODE (Portugalsko), HISPANITAS (Španělsko), BOBBIES PARIS (Francie, výroba v Portugalsku), FILIPE SOUSA (Portugalsko), EUREKA (Portugalsko), SWEAR LONDON (Anglie, výroba v Portugalsku), YELLOW CAB (Holandsko, výroba v Portugalsku), ANGEL INFANTES (Španělsko), RUTZ (Portugalsko), ORIGINAL NUMBERS (Francie, výroba v Portugalsku), MELLOW YELLOW (Francie, výroba ve Španělsku), BY LARIN (Španělsko) a DOLLY DO (Německo).

BOTNÍK JE ZDE, ABY VÁM NABÍZEL ORIGINÁLNÍ, STYLOVÉ A KVALITNÍ PRODUKTY

Botník je e-shopem, který pro vás bude pečlivě vybírá každý model bot, které by měly být vždy stylové, originální a kvalitní. Mimo to chceme mít vždy k dispozici poslední modely, tzn. nečekat na to až k nám určité typy potažmo trendy dorazí v době, kdy už jsou v cizině dávno na pultech.

HLAVNÍM CÍLEM BOTNÍKU TAK JE DOVÁŽET PRO VÁS SVĚTOZNÁMÉ, OBLÍBENÉ A ÚSPĚŠNÉ ZNAČKY, KTERÉ U NÁS ZATÍM NEJSOU ANEBO JE K NÁM NIKDO NEDOVÁŽÍ - PRO KVALITNÍ A HEZKÉ BOTY TAK UŽ NEBUDETE MUSET CESTOVAT DO ZAHRANIČÍ.

CHCETE BÝT INFORMOVÁNI O NOVÝCH MODELECH, ZNAČKÁCH A DĚNÍ V BOTNÍKU? Sledujte nás na FACEBOOKU, INSTAGRAMU, TWITTERU, GOOGLU+PINTERESTU nebo se zapište do našeho NEWSLETTERU.

A jak je na tom u nás trh s botami obecně? Bot kolem tisícovky v Čechách najdete hodně - nepřeberné množství, na které narazíte v každém druhém e-shopu nebo v kamenných obchodech. Když budete mít štěstí, budou tyto boty vzácnou kombinací kvality a nápaditého designu.
Ale zcela upřímně, opravdu věříte, že modely v této cenové relaci (tzn. obvykle do 1.500,-) nejsou z Číny nebo z Polska…? My tomu prostě nevěříme a ani to tak není.

Na druhé straně, není nutné si kupovat boty za víc, než je rozumné. Stále je u nás hodně obchodů, které jsou předražené (v porovnání s cenami v zahraničí) nebo které nabízí boty naoko ve slevách nebo ve slevách běžně nad 50% (my se vždycky divíme, jaké to musí mít marže a ceny, když jsou schopni zboží zlevnit např. o 60 a více procent :)
V Botníku se snažíme prodávat boty za takové ceny, které nám doporučí přímo výrobci, proto by měla být cena určitého modelu bot stejná jak u nás tak např. v Londýně. U některých našich značek si to můžete ověřit sami přímo na stránkách výrobců.

S tím úzce souvisí naše filizofie, a to sice, že se snažíme prodávat pouze takové zboží, boty a doplňky, které si drží svoji kvalitu a cenu, je originální a spojuje v sobě neotřelý design a kvalitu. Jednoduše boty a zboží, které stojí za to si koupit a které by vám mělo delší dobu vydržet.

Kromě toho chceme, abyste byli spokojeni a abychom měli v Botníku boty, které jinde převážně nenajdete. Nejsme klasický "mainstreamový" obchod - to je zásadní věc, kterou se lišíme od ostatních, značky, které uvidíte na každém rohu u nás nehledejte :) Jednoduše řečeno, nejsme žádný "SUPERMARKET" :)

Přejeme vám příjemné nakupování.

Logo a název Botník a botnik.cz jsou platnými ochrannými známkami zapsanými v rejstříku ochranných známek.