Proč neprodáváme boty značky Frank Wright?

4.8.2015
Náš módní guru
obrázek
Dotazy typu "Budete mít tu a tu značku...?" registrujeme v poslední době celkem často. Muži se nás opakovaně ptají na obuv Frank Wright, která v posledním roce zaznamenala na českém trhu úspěch. Proč ji nemáme?

Frank Wright, značka z Londýna, sahající do roku 1885, kdy byly boty vyráběny pro důstojníky pěchoty v části Chelsea. Od té doby prošla značka Frank Wright vývojem a mnoha inovacemi, abychom si ji mohli kupovat i dnes. Proč ji zatím v Botníku nenajdete? Předem chceme říci: "Nikdy neříkej nikdy..." Stále o zařazení nových brandů přemýšlíme a u značky Frank Wright nejsme ještě zcela přesvědčení, abychom se pro tento známý brand nadchnuli, což je pro nás zásadní, protože Botník vznikl především proto, že nás práce s botami baví.

Vzpomínáme si na veletrh v Miláně, kde jsme se bavili s výrobci jiných anglických značek a kteří se na boty Frank Wright dívali trochu jako na "tuctovou" značku nevalné kvality. Opravdu, to si nevymýšlíme... To může být dozajista úhel pohledu pouze někoho z oboru a ve své cenové relaci nelze srovnávat Frank Wright s jinými anglickými výrobci typu Barker, Loak, Church´s (byť tito výrobci dělají odlišné modely) atd. (i když ne vždy je cena 100% zárukou kvality). Nicméně Frank Wright se stal z našeho úhlu pohledu trochu masovou značkou a to se na kvalitě některých modelů dlouhodobě trochu (a to je opět pouze a vyloženě náš osobní názor) podepisuje. Výroba není dle diskuze s jinými výrobci a našeho zjištění zajišťována v Evropě a to může být také důvod již zmíněné horší kvality.

Ale, uvidíme, zkusíme se nad zařazením tohoto brandu zamyslet anebo vás překvapíme jinými značkami, které pro vás v brzké době připravujeme.

Hezké léto a nadcházející podzim přeje Botník!

Napsat komentář

required:
required:
:
Zatím zde nikdo nepřispěl
 

Kategorie

- Pánské - Dámské - Značky

Poslední články

Style Story - Angel Infantes

Jeden z námi používaných sloganů "out from the crowd", tedy volně přeloženo jako "mimo dav"…

více...

EUREKA - kolekce FW18

Nová kolekce z dílny EUREKA (FILIPE SOUSA) podzim / zima 2018. Pokud je nějaký brand v…

více...

Nejčtenější články

Styl Made in London

Kde jinde se ohlédnout po módních trendech než v Londýně, Miláně nebo v Paříži. Každá z…

více...

Nová kolekce od Hispanitas...

V Botníku jsme rádi, že vám můžeme představit novou kolekci od značky Hispanitas, se kterou…

více...