Styl Made in London

26.5.2013
Příběhy značek / Pánské / Dámské
obrázek
Kde jinde se ohlédnout po módních trendech než v Londýně, Miláně nebo v Paříži. Každá z těchto metropolí má něco do sebe, je sexy, má své kouzlo a každá je také úplně jiná. My se chceme zaměřit na Londýn, město módy, hudby, hříchu ale také určitého vzdoru vůči autoritám.

Není snad více multikulturní město než Londýn. Pestrá směsice obyvatel, hudby, trendů, stylů a dalších pozoruhodných věcí doslova vytváří unikátní mix pro stylovou, provokativní a zároveň nadčasovou módu. To byl i jeden z hlavních důvodů, proč jsme se rozhodli zařadit do našeho sortimentu značku Swear London. Originální brand, který v sobě spojuje nové styly a přitom je věrný anglické tradici. Navíc jsme jako vždy chtěli, aby boty výrobce byly vyráběné v Anglii nebo jinde v Evropě, což Swear dokonale splňoval. Můžete se tak těšit na opravdu unikátní modely, které jinde na našem trhu nekoupíte. Cenové relace těchto modelů začínají na dvou a půl tisících, což odráží originalitu bot, i to, že nejsou vyrobené v Asii. Pro ty, kteří na botách stále šetří je tu např. Frank Wright ale to jsme někde jinde a tuto značku u nás jednoduše nenajdete...:)

Napsat komentář

required:
required:
:
1-3/3

Cool brand

Boty od týhle značky jsou fakt cool, podobný jsem neviděl. Doufám, že budete mít i další modely. Nevím který vybrat, líbí se mi všechny který máte :)
  • 18.06.2013 21:33
  • Honza Salzman
  • reagovat

Perglová

To je pravda jsou moc hezký, jen škoda že nejsou taky dámský

Botník.cz

Dobrý den Terezo, dámské modely od této značky budou taky. Vydržte do srpna. Věříme, že se budou líbit :) Info pro Honzu - budou i další pánské modely...
  • 21.06.2013 10:14
  • Jakub
  • reagovat
1-3/3
 

Kategorie

- Pánské - Dámské - Značky

Poslední články

Style Story - Angel Infantes

Jeden z námi používaných sloganů "out from the crowd", tedy volně přeloženo jako "mimo dav"…

více...

EUREKA - kolekce FW18

Nová kolekce z dílny EUREKA (FILIPE SOUSA) podzim / zima 2018. Pokud je nějaký brand v…

více...

Nejčtenější články

Nová kolekce od Hispanitas...

V Botníku jsme rádi, že vám můžeme představit novou kolekci od značky Hispanitas, se kterou…

více...

Eureka & Filipe Sousa - portugalské ikony

Jsou značky, které jsou pojmem samy o sobě a jsou značky, které se pojmem i přes veškerou…

více...