Botník.cz

BOTNÍK – v jednoduchosti je krása. Jak výstižněji popsat e-shop, který se zaměřuje výhradně na boty a související doplňky. V jednoduchém a hezkém prostředí jsme se pro vás proto snažili připravit i naše stránky. Botník to je ale také postoj a životní styl, kterým se chceme odlišit od ostatních.

Hlavním cílem Botníku je dovážet pro vás stylové, originální a především také kvalitní boty. Boty, které u jiných prodejců v Čechách převážně nekoupíte. Při výběru bot se snažíme vždy zaměřovat na kvalitu, nikoli na kvantitu - jinými slovy, mít rozumné množství modelů a určitý počet výrobců, které pro vás důkladně vybíráme.

Botník v České republice momentálně prodává tyto značky: DKODE (Portugalsko), HISPANITAS (Španělsko), BOBBIES PARIS (Francie, výroba v Portugalsku), FILIPE SOUSA (Portugalsko), SWEAR LONDON (Anglie, výroba v Portugalsku), ORIGINAL NUMBERS (Francie, výroba v Portugalsku), MELLOW YELLOW (Francie, výroba ve Španělsku), BY LARIN (Španělsko) a DOLLY DO (Německo).

BOTNÍK JE ZDE, ABY VÁM NABÍZEL KVALITNÍ, STYLOVÉ A NADČASOVÉ BOTY

Botník chce být e-shopem, který pro vás bude pečlivě vybírat každý model bot, které by měly být vždy stylové, originální a kvalitní. Mimo to chceme mít vždy k dispozici poslední modely, tzn. nečekat na to až k nám určité typy potažmo trendy dorazí v době, kdy už jsou v cizině dávno na pultech.

HLAVNÍM CÍLEM BOTNÍKU TAK JE DOVÁŽET PRO VÁS SVĚTOZNÁMÉ, OBLÍBENÉ A ÚSPĚŠNÉ ZNAČKY, KTERÉ U NÁS ZATÍM NEJSOU ANEBO JE K NÁM NIKDO NEDOVÁŽÍ - PRO KVALITNÍ A HEZKÉ BOTY TAK UŽ NEBUDETE MUSET CESTOVAT DO ZAHRANIČÍ.

CHCETE BÝT INFORMOVÁNI O NOVÝCH MODELECH, ZNAČKÁCH A DĚNÍ V BOTNÍKU? Sledujte nás na FACEBOOKU, TWITTERU, GOOGLU+ a PINTERESTU nebo se zapište do našeho NEWSLETTERU.

A jak je na tom u nás trh s botami obecně? Bot kolem tisícovky v Čechách najdete hodně - nepřeberné množství, na které narazíte v každém druhém e-shopu nebo v kamenných obchodech. Když budete mít štěstí, budou tyto boty vzácnou kombinací kvality a nápaditého designu.
Ale zcela upřímně, opravdu věříte, že modely v této cenové relaci (tzn. obvykle do 1.500,-) nejsou z Číny nebo z Polska…? My tomu prostě nevěříme.

Na druhé straně, není si nutné kupovat boty za víc, než je rozumné. Stále je u nás hodně obchodů, které jsou předražené a které nabízí boty naoko ve slevách. My se snažíme prodávat boty za takové ceny, které nám doporučí přímo výrobci, proto by měla být cena určitého modelu bot stejná jak u nás tak např. v Londýně. U některých našich značek si to můžete ověřit sami přímo na stránkách výrobců.

S tím úzce souvisí naše filizofie, a to sice, že se snažíme prodávat pouze takovou obuv, která si drží svoji kvalitu a cenu, je originální a spojuje v sobě neotřelý design a kvalitu. Jednoduše boty, které stojí za si to koupit a které by vám měly delší dobu vydržet.

Kromě toho chceme, abyste byli spokojeni a abychom měli v Botníku boty, které jinde převážně nenajdete. Nejsme klasický "mainstreamový" obchod - to je zásadní věc, kterou se lišíme od ostatních, značky, které uvidíte na každém rohu u nás rozhodně NEHLEDEJTE :)

PROČ E-SHOP – ať chceme nebo ne, je dobré jít s dobou (a to my chceme) - proto jsme se snažili, aby pro vás byl výběr bot u nás co nejjednodušší, v příjemném prostředí a pokud to bude možné tak také zábavný :) O kamenném obchodu prozatím neuvažujeme.

Přejeme vám příjemné nakupování.

Logo a název Botník a botnik.cz jsou platnými ochrannými známkami zapsanými v rejstříku ochranných známek.